Bir yorum bırakın..

 
 
 
 
 
 
 
 
* işaretli olan alanlar doldurulması zorunludur.
Email alanı zorunlu değildir.Asla paylaşılmayacak veya görüntülenmeyecektir.
Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.
7 entries.
Erbay Aydoğdu Erbay Aydoğdu from Kocaeli wrote on 17 Sep 2020 at 16:42:
Özgür Bey; Linux server konusunda firmamızda karşılaştığımız sorunları çok kısa sürede çözdü. Problem çözülene kadar çalışmaya devam eder, zaman kavramı yoktur. Linux tarafındaki sorunlarda yardım ve bilgi alabileceğim ilk kişi kendisidir. Beni hiç yanıltmadığı için teşekkürü bir borç bilirim. Doğru kişilerle çalışmak güzeldir...
Fatih efe Fatih efe from İstanbul wrote on 29 May 2020 at 15:47:
Özgür bey linux konusunda firmamıza hızlı şekilde çok yardımcı oldu. Konusunda uzman yardımları için teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
Mert Şahin Mert Şahin from Ankara wrote on 26 May 2020 at 04:21:
Çözümleyemediğim problemime gece demeden profesyonel bir şekilde yardım etmeye çalıştığı için Özgür beye çok çok teşekkür ederim çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiyem burası olacaktır.
İSMAİL TANKAL İSMAİL TANKAL from Denizli wrote on 09 May 2020 at 19:03:
2005 yılından bu yana çeşitli firmalardan hizmet aldık. Fakat Linux-Destek ekibi kadar işine hakim, amatör ruhla profesyonel hizmet veren bir firmaya rastlamadık. Sizi prosedürlerle uğraştırmadan uygun ücret politikası ile çözüm odaklı hizmet veriyorlar. Her büyüklüğe uygun çözümleri var. Kesinlikle tavsiye ederim.
Nedim Çalapkulu Nedim Çalapkulu from Ankara wrote on 09 May 2020 at 18:48:
Uzun yıllardır web sitelerimi Özgür beyin sunucularında barındındırıyorum. Sitelerin kesintisiz hizmet vermesi için özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederim. Daha önce birçok firma ile çalışmıştım birçok sorun ve kayıp yaşadım. Özgür beyle çalışmaya başladıktan sonra sorunlar 7/24 ve hızlı birşekilde çözülmesinin konforunu yaşıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum iyiki varsınız.
Kerem Çalışkanel Kerem Çalışkanel from İzmir wrote on 26 Apr 2020 at 19:53:
Sunucu yönetiminde çözümleyemediğim ne varsa, Linux Destek her zaman hızlı bir şekilde çözüm sağlayarak, her zaman yanımızda olduğunu hissettirmektedir. Özverili desteğini devam ettirmen dileği ile, çok teşekkür ederim.
ismail esen ismail esen from izmir wrote on 26 Apr 2020 at 15:56:
bilgisayarımda oluşan sorunu hiç sıkılmadan yorulmadan gerekli yönlendirmeleri adım adım anlatıp sorun çözülünceye kadar destek veren özgür beye teşekkürü bir borç bilirim. Bugün itibariyle Linuxta karşılaştığım sorunları çözebileceğine hiç şüphem olmayan birinin olduğu kanısına varmış. Bundan yola çıkarak linuxta çekinmeden çalışıp gezinebileceğime dair özgüvenimi bir daha görmüş oldum. Herşey için tekrardan çok teşekkür ediyorum. 🙂