Bir yorum bırakın..

 
 
 
 
 
 
 
 
* işaretli olan alanlar doldurulması zorunludur.
Email alanı zorunlu değildir.Asla paylaşılmayacak veya görüntülenmeyecektir.
Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.
12 kayıt.
Salih KURT Salih KURT nereden Trabzon üzerine yazdı 05 Oca 2023 şu zamanda 16:40
KASSAK Komisyonu ve WOTJU World Turkish Journalist Union olarak bizlere linux desteği veren değerli Özgür Uncuoğlu'na katkılarından dolayı teşekkür ederim. Başkan KURT 05.01.2023
Evren Evren nereden İstanbul üzerine yazdı 06 Ağu 2022 şu zamanda 21:39
Cyber panel üzerinden litespeed altyapısına Phalcon framework konusunda hiçbir kimseden cevap alamadım. Herkesin yapabileceği bir hizmet değil. Kurulumu ve performans konusunda inanılmaz yardımcı oldu. İşinin uzmanı ve itina, özen ve bilgi birikimi yüksek. Herşey için teşekkur ediyorum.
Olgu Tansuğ Olgu Tansuğ nereden Kıbrıs üzerine yazdı 14 May 2022 şu zamanda 00:37
Özgür Bey, Linux kurulumu, desteği ve tüm süreçteki ilgisi ve bilgisi ile profesyonelce süreci tamamlamıştır. Konusunda uzman ve çözüm odaklı bir kişi. Teşekkür ediyorum.
Anita Anita nereden Belgium üzerine yazdı 16 Şub 2022 şu zamanda 01:10
Wij hebben hulp gekregen op afstand (België) hij heeft onze probleem opgelost ( verbinding pc met betaalterminal) Bedankt meneer OZGUR U bent de beste! Echt aanrader!
AYDIN MEN AYDIN MEN nereden İSTANBUL üzerine yazdı 22 Kas 2021 şu zamanda 04:05
Özgür beyden sunucu bakım hizmeti almaktayız. İletişimi, iş donanımı ve hizmetinden çok memnunuz. Güvenilir ve hızlı çözüm sunabilme kabiliyetine sahip başarılı birisidir. Bu vesileyle, verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.
Erbay Aydoğdu Erbay Aydoğdu nereden Kocaeli üzerine yazdı 17 Eyl 2020 şu zamanda 16:42
Özgür Bey; Linux server konusunda firmamızda karşılaştığımız sorunları çok kısa sürede çözdü. Problem çözülene kadar çalışmaya devam eder, zaman kavramı yoktur. Linux tarafındaki sorunlarda yardım ve bilgi alabileceğim ilk kişi kendisidir. Beni hiç yanıltmadığı için teşekkürü bir borç bilirim. Doğru kişilerle çalışmak güzeldir...
Fatih efe Fatih efe nereden İstanbul üzerine yazdı 29 May 2020 şu zamanda 15:47
Özgür bey linux konusunda firmamıza hızlı şekilde çok yardımcı oldu. Konusunda uzman yardımları için teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
Mert Şahin Mert Şahin nereden Ankara üzerine yazdı 26 May 2020 şu zamanda 04:21
Çözümleyemediğim problemime gece demeden profesyonel bir şekilde yardım etmeye çalıştığı için Özgür beye çok çok teşekkür ederim çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiyem burası olacaktır.
İSMAİL TANKAL İSMAİL TANKAL nereden Denizli üzerine yazdı 09 May 2020 şu zamanda 19:03
2005 yılından bu yana çeşitli firmalardan hizmet aldık. Fakat Linux-Destek ekibi kadar işine hakim, amatör ruhla profesyonel hizmet veren bir firmaya rastlamadık. Sizi prosedürlerle uğraştırmadan uygun ücret politikası ile çözüm odaklı hizmet veriyorlar. Her büyüklüğe uygun çözümleri var. Kesinlikle tavsiye ederim.
Nedim Çalapkulu Nedim Çalapkulu nereden Ankara üzerine yazdı 09 May 2020 şu zamanda 18:48
Uzun yıllardır web sitelerimi Özgür beyin sunucularında barındındırıyorum. Sitelerin kesintisiz hizmet vermesi için özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederim. Daha önce birçok firma ile çalışmıştım birçok sorun ve kayıp yaşadım. Özgür beyle çalışmaya başladıktan sonra sorunlar 7/24 ve hızlı birşekilde çözülmesinin konforunu yaşıyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum iyiki varsınız.
Kerem Çalışkanel Kerem Çalışkanel nereden İzmir üzerine yazdı 26 Nis 2020 şu zamanda 19:53
Sunucu yönetiminde çözümleyemediğim ne varsa, Linux Destek her zaman hızlı bir şekilde çözüm sağlayarak, her zaman yanımızda olduğunu hissettirmektedir. Özverili desteğini devam ettirmen dileği ile, çok teşekkür ederim.
ismail esen ismail esen nereden izmir üzerine yazdı 26 Nis 2020 şu zamanda 15:56
bilgisayarımda oluşan sorunu hiç sıkılmadan yorulmadan gerekli yönlendirmeleri adım adım anlatıp sorun çözülünceye kadar destek veren özgür beye teşekkürü bir borç bilirim. Bugün itibariyle Linuxta karşılaştığım sorunları çözebileceğine hiç şüphem olmayan birinin olduğu kanısına varmış. Bundan yola çıkarak linuxta çekinmeden çalışıp gezinebileceğime dair özgüvenimi bir daha görmüş oldum. Herşey için tekrardan çok teşekkür ediyorum. :)