Kurumsal Sunucu Yönetimi

Sunucu yönetimi, genel olarak internette ortamında yayın yapan sunucuların sürekli kontrol altında tutulması ,izlenmesi (monitoring) ve bellirlenmiş IT politikaları çerçevesinde oluşturulan görevlerin yerine getirilmesi anlamına gelir.Sunucu Yedekleme sistemleri ve sunucu optimizasyonu da bu görevlerin içerisinde yer alır.

Kurumlara yönelik üretim planlama (ERP),muhasebe,veritabanı,müşteri yönetimi (CRM) gibi bazı özel yazılımların sunucu yönetimini yapmaktayız.Kurum içi veya internet üzerinde barınan sunuculara uzaktan genel amaçlı yönetimi kapsayan planımız yanısıra sizin ihtiyaçlarınıza özel hazırlayacağımız projendirme de hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal Sunucu Yönetim hizmetimiz, Lisans Kiralama ,Microsoft Windows veya Linux başta olmak üzere pek çok farklı platformu modern bulut altyapısında sağlamakta olduğumuz sunucu servislerimizlerimizi tamamlayıcı niteliktedir.

Danışmanlık verdiğimiz servislerin tamamı faturalı ve sözleşmelidir.Sunucu yönetim ve profesyonel destek servislerimizin detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

  • Aylık Plan
  • $119
  • Genel kapsamlı izleme,raporlama ve güncelleme hizmetlerini kapsar.Yazılıma,donanıma veya servislere bir müdahale yoktur.
    Hizmet uzaktan sağlanmaktadır.