Kapsam

Bu bildirim 48K Bilişim Internet Teknolojileri firmasının (48k) kişisel bilgileri nasıl ve ne için topladığını,sakladığını ve kullandığını açıklar.
Bu bildirim https://www.linux-destek.com (website veya bu website) websitesi için hazırlanmıştır.
Bu website üzerinden 48k ile iletişim kuran müşteri bu sözleşmeyi açık olarak kabul etmiş sayılır.

Website ve İletişim
48k,bu websiteyi IT destek servislerine ihtiyaç duyan müşterileri ile iletişim kurmak ve hizmetlerine karşılık ödeme almak amacıyla yayınlamaktadır.
48k müşteri ile iletişimde E-mail,Web Form E-Mail,SMS,Anında Mesajlaşma Programları veya Telefon bağlantısı kurabilir.Diğer aracı kurumlar aracılığı ile ödeme talep edebilir.Tüm bunlar “Diğer Siteler” başlığında detaylar verilmiştir.
Bu sebeple 48k siteyi ziyaret eden müşterilerine ait aşağıdaki bilgileri kendileri ile iletişim kurabilmek adına kullanır ve saklar.
Müşterinin
-İsim,Soy İsim
-E-mail adresi
-Ip Adresi
-Telefon numarası
-Fiziksel Adresi
-Fatura için Firma Bilgileri
48k yukarıdaki bilgileri müşteriyle iletişim haricinde başka hiçbir amaçla kullanmaz veya üçüncü kişilerle paylaşmaz.
Müşteri dilediği zaman yukarıdaki tüm bilgilerin silinmesini talep edebilir.

Hizmet ve Hassas Bilgilerin Kullanımı

Bu website üzerinden 48k ile iletişim kuran müşteri talep ettiği destek hizmeti ile ilgili hassas bilgileri (ip adresi,şifre,geçici şifre,sunucu bilgileri,uzak erişim bilgileri,program veya bir program parçası) 48k ya iletmek durumundadır.48k talep edilen iş dışında müşteriden hiçbir bilgi veya belge istemez.Bunları başka hiçbir amaç için kullanmaz kaydetmez veya yayınlamaz.
Müşteri talep ettiği iş ile ilgili tüm gizli hassas verinin tek sorumlusu olduğunu kabul eder.Çalışma boyunca yapılan tüm işi takip etme hakkına sahiptir.Çalışma bittikten sonra şifre gibi hassas bilgilerin değiştirilmesi veya güncellenmesi müşterinin sorumluluğundadır.

Diğer Linkler/Websiteler

48k, Müşteri ile iletişim için Telegram uygulaması kullanır.Telegram uygulamasının gizlilik sözleşmesi ve kullanım şartları linki aşağıdadır.
https://telegram.org/privacy

48k, Müşteri ile iletişim için Whatsapp Business uygulaması kullanır.Whatsapp Business uygulamasının gizlilik sözleşmesi ve kullanım şartları linki aşağıdadır.
https://www.whatsapp.com/legal/business-policy/?lang=en

48k, Website analitik çalışmaları için Google Analytics uygulamasını kullanır.Google gizlilik sözleşmesi ve kullanım şartları linki aşağıdadır.
https://policies.google.com/privacy?hl=en-US

48k, kendi diğer ürünlerinin reklamlarını bu websitede yayınlayabilir.48k gizlilik sözleşmesi ve kullanım şartları linki aşağıdadır.
https://www.48k.com.tr/hizmet-sozlesmesi/

48k, Bu websitede Google AdSense Reklam Yayıncısı olarak Google Adsense Reklamlarını yayınlayabilir.Google Adsense gizlilik sözleşmesi ve kullanım şartları linki aşağıdadır.
https://policies.google.com/privacy?hl=en-US